Tworzenie stron internetowych dla małych firm

Potrzebujesz atrakcyjnej strony internetowej, która przyciągnie klientów do twojej firmy? Chcesz przy okazji, żeby się dobrze “pozycjonowała” w wyszukiwarce Google? Nic prostszego!

Przygotuję dla Ciebie stronę www w atrakcyjnej cenie.

 

Strony internetowe z CMS WordPress

WordPress to najpopularniejszy na świecie i najczęściej używany system do zarządzania treścią stron internetowych. Łączy w sobie użyteczność, prostotę obsługi oraz bardzo dobrze się pozycjonuje.

Z chęcią przygotuję dla Ciebie stronę WordPress!

Treści to klucz do sukcesu!

W myśl wytycznych Google “Content is the king” dobre treści na stronie są kluczem do sukcesu, zarówno jeżeli chodzi o pozycjonowanie, jak również w przypadku prowadzenia klienta przez lejek sprzedażowy.

Treści możesz dostarczyć sam lub mogę je przygotować specjalnie dla Ciebie!

Twoja strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Strony, które tworzę są dostosowane do urządzeń mobilnych – wyświetlają się poprawnie zarówno na komputerach stacjonarnych, jak również na smartfonach i tabletach.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to działa otwórz tę stronę na swojej komórce!

Optymalizacja witryny pod SEO

Wszystkie strony, które tworzę są zoptymalizowane, tak aby wyszukiwarki internetowe miały łatwy dostęp do treści. Każda witryna będzie posiadała mapę strony w XML oraz unikatowe metatitle metadescription.

Pozwoli Ci to zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania!

User experience (UX) - czyli twoja strona dostosowana do potrzeb twoich klientów

Podczas projektowania stron internetowych bardzo dużą uwagę przykładam do tzw. “doświadczenia użytkownika”, które wpływa na to czy odwiedzający stanie się Twoim klientem czy też opuści twoją stronę.

Strony www dostosowane do potrzeb twoich klientów!

Max Stanibuła

Marketing tworzony z pasją

Marketingiem internetowym zajmuję się zawodowo od 12 lat. Tworzyłem kampanie zarówno dla małych firm jak i marek globalnych. Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych w oparciu o CMS WordPress, ich optymalizacji pod SEO, w kampaniach Google Ads (AdWords), kampaniach w Social Media (Facebook Ads, Instagram), a także w kampaniach e-mail marketingowych.

Gotowy na nową stronę www?

Potrzebujesz może więcej informacji?